Teenused 
 Kontakt 
 Liitu meiega 
 Uudised 
 Kasulikke linke 
           ENG

 

Hoolduslepingud


Teie IT süsteemid muutuvad aasta aastalt keerulisemaks ja laiahaardelisemaks, nõudes aina rohkem ressursse. Kõike seda üleval ja töökorras hoida võib muutuda keeruliseks probleemiks.

IT-haldus on hooldusteenus, mis tagab kogu kontoritööks vajaliku IT toimivuse. IT-hooldusteenus aitab ennetada arvutisüsteemidega seonduvaid probleeme ning vähendada ootamatuid ja pikki tööseisakuid. Fikseeritud kuutasu eest pakume tugiteenust kliendile, mis tagab kontoriarvutite, serverite ja lisaseadmete toimimise. See on soodsam, kui pidada oma IT spetsialisti või maksta iga väljakutse pealt tunnitasu. Vastavalt lepingu teenustasemele tagame kokkulepitud aja jooksul kliendi poolt edastatud probleemidele reageerimise. Samuti jälgitakse vastavalt kokkuleppele missioonikriitilisi seadmeid ja rakendusi. Teeme ettepanekuid kliendi IT kaasajastamiseks ja äripoole vajadustele vastavuses hoidmiseks.

Usume, et oleme just Teile igati sobiv partner, hoidmaks korras Teie infotehnoloogilisi töövahendeid. Küsi täpsemat infot. Koos leiame sobiva lahenduse.

info(at)sysop.ee


Riistvaramüük


Riistavara mida müüme ja rendime oma klientidele pärinevad tuntud maaletooajtelt - GNT, TDBaltic, Elko Eesti, Acme Computer Components Ltd, ASBIS Baltics, ML Arvutid, Ordi jpt. Meie kaudu on võimalik soetada enamikku Eestis pakutavast riistvarast – arvutid, serverid lisasedmed, komponendid, kontorivahendid, tarvikud, esitlustehnika, võrgutooteid, traadita interneti lahendusi jpt.


Tarkvaramüük

Oleme ametlikud edasimüüjad järgmistele kaubamärkidele:
Microsoft
Adobe
Symantec
Veritas
Corel
Macromedia
Borland
Sunbelt jpt.

Meie käest saab konsultatsiooni tarkvara arenduse ja litsenseerimisel tekkivate küsimuste korral, samuti tellida tarkvara paigaldamist ja häälestamist.


Tarkvara ja riistvara auditeerimine


Isegi kui arvuteid on firmas vähe, puudub tihti ülevaade, kui vanad on arvutid, milline tarkvara on paigaldatud ja kas paigaldatud tarkvara on legaalne, millal lõppevad litsentside tähtajad. IT inventuuri tulemusel valmiva dokumendi järgi saab teha õigemaid ja kiiremaid otsuseid eelarvet puudutavates küsimustes või uute arvutite soetamisel. Samuti on arvutite hooldajal võimalik avariiolukorras viga kiiremini tuvastada ja sellega lühendada tööseisakut Kaardistame IT inventuuri käigus kõik firma arvutid ja nendega seotud lisaseadmed. Dokumenteerime ettevõtte arvutite riistvaralised näitajad ja neisse paigaldatud tarkvara, k.a. litsentside kehtivus.

Küsi lisainformatsiooni: info(at)sysop.ee


Serveriteenused

Pakume alljärgnevaid teenuseid:
E-maili serveri rent: nimi@firmanimi.ee
veebiserverite rent: http://www.firmanimi.ee
FTP serveri rent
Viirusetõrje ja SPAM-filter e-mailidele

Küsi lisainformatsiooni: info(at)sysop.ee


Ajaplaneerimise tarkvara - sinu firma töödekalender arvutis

Meie poolt loodud tarkvara aitab asendada näiteks autoremondifirmades kasutatavat paberkalendrit internetipõhise planeerimise süsteemiga.

Kui tunnete huvi meie lahenduse vastu, siis oleme valmis seda lähemalt tutvustama. Soovi korral palun võtke meiega ühendust: info(at)sysop.ee


Andmeturbetooted ja teenused

Oleme edasimüüjad viirustõrje tarkvaratoodetele.
 
Viirusetõrjetooted:
F-Secure
Kaspersky
Sunbelt VIPRE Antivirus+antispyware http://www.vipreantivirus.com/  Symantec Norton Antivirus

Kaitse oma arvutivõrgus olevat infot: http://www.cososys.com/general_endpoint.html

 

Hoolduslepingud

Riistvaramüük

Tarkvaramüük

IT auditeerimine

Serveriteenused

Ajaplaneerimise tarkvara

Andmeturbe tooted/teenused